Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Pierzchnickie ANIOŁY dzielą się DOBREM

Strona główna » Aktualności » Pierzchnickie ANIOŁY dzielą się DOBREM

Projekt socjalny „Kochać znaczy dawać” realizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizowany jest dzięki Wam, Drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Pierzchnica! Dzielicie się swoim czasem, dobrym słowem, wsparciem oraz rzeczami materialnymi, które przekazywane są osobom, rodzinom znajdującym się w trudniejszej, życiowej sytuacji. Każdy z Was, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do podzielenia się tym co sam posiada, śmiało może nazwać się Pierzchnickim Aniołem.

Uśmiech na twarzy, radość w oczach, słowo dziękuję to reakcje osób, którym poprzez projekt  mogę pomóc. Są to sytuacje, których nie potrafię opisać słowami. Jedyne, co mogę Wam – darczyńcom w zamian ofiarować, to słowa wdzięczności za to, że jesteście wciąż otwarci na potrzeby drugiego człowieka.

Wspólnymi siłami udało nam się przekazać m.in. wózek dziecięcy, łóżeczko dla noworodka, ubrania, buty, żywność, słodycze, artykuły chemiczne, gry, zabawki. Dzięki realizowanemu projektowi, wsparcie otrzymało już kilka rodzin. A przecież to jeszcze nie koniec, DZIAŁAJMY WSPÓLNIE, DALEJ!

Drodzy, poniżej lista kolejnych potrzeb:

Chłopiec – (8 lat, wzrost 140 cm, waga – 43 kg) -  ubrania na zimę (spodnie, bluzy, koszulki sportowe).

Kobieta – (37 lat, wzrost 160 cm, rozm. S) – ubrania (bluzki, spodnie, koszulki, bluzy, swetry).

Chłopiec – (7 lat, wzrost 134 cm, rozm. buta 33-34, szczupła budowa ciała) – ubrania (bluzy, koszulki sportowe, spodnie, buty).

Mężczyzna – (69 lat, wzrost 187 cm, rozm. L) – ubrania (koszule, swetry, spodnie (w pasie 96 cm)).

Dziewczynka 8 lat – biurko oraz krzesło.

Jeśli Ktoś z Was będzie miał ochotę wesprzeć nasze działania to zapraszam i zachęcam bo są w  Was olbrzymie pokłady DOBRA! Kontaktujcie się z nami  osobiście, mailowo (gops@pierzchnica.pl lub jamrozek.martyna@pierzchnica.pl ) lub telefonicznie 041 353 80 22.

Do zobaczenia na wspólnych rozmowach, spotkaniach oraz pierzchnickich drogach, zakrętach…

Martyna Jamrożek

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pierzchnicy

 

czytano: 144 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2019-12-17 14:04:32

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad@pierzchnica.pl

 • black_and_white_photo_travel_influencer_digital315
 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy