Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Mamy talenty!

Strona główna » Aktualności » Mamy talenty!

Ferie w naszej gminie, pierzchnicka młodzież, spędziła bardzo AKTYWNIE. Chętni wiedzy mogli skorzystać z edukacyjnego spotkania z Policją. Wspólnie wybraliśmy się także do kina i na lodowisko. Jednak zwieńczeniem, dwutygodniowej przerwy od obowiązków szkolnych, okazał się zorganizowany po raz pierwszy, Przegląd Pierzchnickich Talentów MAMY TALENTY 26-015. Podczas całego wydarzenia, mieszkańcy gminy mogli zaprezentować swoje, często skrywane, umiejętności. Swój udział mogły zgłosić osoby indywidualne oraz organizacje, instytucje. Krótko mówiąc, wszyscy Ci, którzy chcieli  podzielić się swoimi wyjątkowymi talentami.

Pomysłodawcami przeglądu MAMY TALENTY 26-015 są Martyna Jamrożek oraz Kacper Idzik – wychowawcy w Klubie Wolna Strefa w Skrzelczycach. To właśnie dzięki nim mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym fantastycznym wydarzeniu.

Młodzież chwaliła się tym, co udało jej się wypracować na poszczególnych sekcjach w świetlicach. Warto także zwrócić uwagę, na obecność i udział w przeglądzie, podopiecznych domów opieki i pomocy społecznej, działających na terenie gminy. Można powiedzieć, że przegląd miał charakter międzypokoleniowy, pozwolił on każdemu, niezależnie od wieku, zaprezentować swój talent. Podczas przeglądu mięliśmy okazję obejrzeć przedstawienia teatralne oraz kabarety w wykonaniu wychowanków. Nie zabrakło występów solowych w formie śpiewu czy gry na instrumentach muzycznych oraz wierszy, a także występów tanecznych. Wszyscy, mimo stresu, pokazali się z jak najlepszej strony i dzięki temu atmosfera wydarzenia była niepowtarzalna. Efekty, jakże ciężkiej pracy oraz poświęconego czasu, były widoczne przez te kilka godzin w jednym, szczególnym tego dnia miejscu, na scenie. Brawa nie ustępowały. Uśmiechy, na twarzach widzów, były  potwierdzeniem faktu posiadania niezwykle utalentowanych mieszkańców.

 Przedsięwzięcie MAMY TALENTY 26-015  zaszczycił swoją obecnością wójt gminy Pierzchnica -  Pan Stanisław Strąk.

W imieniu organizatorów przeglądu MAMY TALENTY 26-015, pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom  oraz gościom, dzięki którym dzień 10 lutego 2017 roku oraz towarzyszące temu wydarzeniu emocje, na długo pozostaną w naszej pamięci. Szczególne podziękowania kierujemy dla przedstawicieli Domu Seniora im. Sue Ryder, Domu Opieki Rodzinnej Borowiecki Jan,  Domu Pomocy Społecznej w Osinach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Osinach, Społecznej Szkoły Podstawowej w Drugni oraz podopiecznych i wychowawców ze Świetlic Aktywator.  Dziękujemy za Waszą obecność oraz wsparcie. Jesteśmy pewni kontynuacji talent show, dlatego już dziś zachęcamy do pracy nad swoimi umiejętnościami  i podzieleniem się nimi z mieszkańcami  w przyszłym roku. Wydarzenie to będziemy bardzo miło wspominać, już nie możemy się doczekać drugiej edycji Przeglądu Talentów Pierzchnickich 26-015.

Katarzyna Gajewska

Wiola Sabat

Wychowawcy Świetlic Aktywator

czytano: 590 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2017-02-13 14:19:49

Linki
  • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
  • 20-lat. Świętokrzyskie to my
  • NEXT JOBS
  • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad.gminy@pierzchnica.pl

  • harmonogram_zbiorki_odpadow
  • dozynki_gminne_2015658
  • Beztytulu_1
  • 5556
  • 4529
  • 37072
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy