Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Miasto i Gmina Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Gmina z potencjałem

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mnóstwo ciekawostek dla domu i ogrodu w Targach Kielce już 15 i 16 kwietnia!

Mnóstwo ciekawostek dla domu i ogrodu w Targach Kielce już 15 i 16 kwietnia! Będzie gwiazda telewizji TTV Dominik Strzelec.

Wiele odmian roślin, narzędzia do pielęgnacji ogrodu, inteligentne roboty koszące, mobilne sauny, domowe strefy relaksu, nowoczesne żaluzje fasadowe, kominki i wiele innych materiałów do wyposażenia domu i ogrodu znajdziecie podczas tegorocznej edycji targów Dom, Ogród i Ty już 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce. Gościem specjalnym będzie Dominik Strzelec, gwiazda programów telewizji TTV i HGTV.

Najnowsze rozwiązania technologiczne dla domu i ogrodu, porady ekspertów, materiały budowlane i artykuły wyposażenia wnętrz oraz strefa zieleni – to wszystko znajdziecie na jubileuszowej 30. wystawie Dom, Ogród i Ty. Nie zabraknie także najnowszej oferty samochodów. Część hali G wypełnią lśniące auta japońskich, koreańskich, francuskich i niemieckich producentów. Odwiedzający wystawę fani motoryzacji, będą mogli usiąść za kierownicą, zapoznać się z aktualnymi zasadami finansowania i umówić na jazdę testową. Wśród wielu modeli świętokrzyskich dealerów motoryzacyjnych nie zabraknie cieszących się coraz większym zainteresowaniem aut elektrycznych.

Rodzinny weekend w Targach Kielce!

Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Na najmłodszych uczestników, którzy pojawią się wraz z rodzicami czekać będzie strefa zabaw. W niej m.in.: dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, zabawy z animatorami oraz wiele innych niespodzianek. W trakcie wydarzenie czynna będzie strefa gastronomiczna, w której goście będą mogli odpocząć i zaspokoić swoje pragnienia.

Kilkudziesięciu wystawców z roślinami do Twojego ogrodu

Kilkanaście odmian róż, drzewka i krzewy, byliny, sadzonki i wiele innych roślin dostępnych będzie na wystawie Dom, Ogród i Ty. Wiosna to idealny moment, by zadbać o swój ogród i wyposażyć go w piękną, kolorową roślinność. Wśród setek gatunków kwiatów i innych darów Ziemi czekać będą roże: angielskie, pnące, miniaturowe, rabatowe, parkowe oraz lilie azjatyckie i himalajskie, floksy, magnolie, oleandry, amanogawy, agapantusy, drzewka owocowe oraz popularne kwiaty balkonowe.

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Urządzasz ogród?

Kwiecień to czas przygotowań do sezonu letniego. Porządki w ogrodzie, odświeżenie mieszkania, remont domu, a Ty nie masz pomysłu, gdzie szukać inspiracji i porad ekspertów. – Wiosenna wystawa to miejsce, w którym każdy mieszkaniec regionu znajdzie coś dla siebie. Porady fachowców z zakresu projektowania wnętrz, producenci materiałów budowlanych oraz artykułów dla domu i ogrodu, rośliny, drzewka i sadzonki, a nawet najnowsza oferta samochodów czeka wszystkich zwiedzających tegoroczną edycję targów – mówi dyrektor projektu Grzegorz Figarski.

Dom, Ogród i Ty to jedna z ulubionych imprez targowych mieszkańców regionu i okolic Świętokrzyskiego, która przyciąga rodziny z dziećmi. Kwietniowa wystawa zaoferuje wiele nowości, jak na przykład wykorzystywane w nowoczesnej architekturze żaluzje fasadowe. Eleganckie osłony okienne mocowane są na zewnątrz budynków, a ich prosta i bardzo lekka budowa idealnie pasuje do obiektów z dużymi przeszkleniami – zachęca jeden z wystawców. Miłośników prac w ogrodzie czeka zarówno oferta roślin, drzewek, krzewów i sadzonek, jak i narzędzi i materiałów wykorzystywanych w ogrodnictwie. Wśród nich dostępna będzie m.in. nowa seria inteligentnych robotów, umożliwiających koszenie trawnika w oparciu o wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji. Nowa generacja pozwala na koszenie poszczególnych fragmentów trawnika na różnych wysokościach, w różnych przedziałach czasowych. W kieleckim ośrodku pojawią się także producenci i dystrybutorzy m.in.: kominków, kotłów, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń, kostki brukowej, mebli ogrodowych, czy paneli fotowoltaicznych – dodaje Grzegorz Figarski, zachęcając do udziału w wydarzeniu.

Strefa ekspertów na wiosennej wystawie DOM, OGROD i TY

Darmowe porady architektów i ekspertów ds. ubezpieczeń i kredytów hipotecznych czekać będą na zwiedzających wystawę Dom, Ogród. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz roślin, mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z podpowiedzi architektów, którzy pomogą nowocześnie i praktycznie zaprojektować przestrzeń w domu. Ekspert hipoteczny udzieli informacji dotyczących rynku nieruchomości i kredytów, a doradca ubezpieczeniowy odpowie na pytania dotyczące ubezpieczeń.

Gość niedzielny - stąpający twardo po kostce Dominik Strzelec

Gościem specjalnym kwietniowego wydarzenia będzie Dominik Strzelec, gwiazda programów telewizji TTV i HGTV. Szerszej publiczności jest znany jako prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród”. Ogrodnik z pasją pojawi się w niedzielę na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, której jest ambasadorem. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin. Popularny celebryta, drugiego dnia wystawy, od godziny 10.00 spotka się z fanami, by rozdać autografy, zrobić pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać o aktualnych trendach w ogrodnictwie.

Informacje dla zwiedzających

Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu czynna będzie w sobotę (15.04) i niedzielę (16.04) w godzinach 9.00-17.00. Bilety, w cenie 10zł normlany i 5zł ulgowy, dostępne są na stronie internetowej www.targikielce.pl/sklep oraz w kasach Targów Kielce w dniu wydarzenia. Dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo.

14

KWI

2023

59

razy

czytano

40/3578

Gmina Pierzchnica

Najnowsze aktualności

Zdjęcie: Uroczyste przekazanie KGW sprzętu i wyposażenia ...

Gmina Pierzchnica

Uroczyste przekazanie KGW sprzętu i wyposażenia ...

26

maj

2023

Zdjęcie: Informacja dla rolników od Ministra Rolnictwa i ...

Gmina Pierzchnica

Informacja dla rolników od Ministra Rolnictwa i ...

25

maj

2023

Zdjęcie: Gmina Pierzchnica na XVI Jarmark Świętokrzyski na ...

Gmina Pierzchnica

Gmina Pierzchnica na XVI Jarmark Świętokrzyski na ...

22

maj

2023

Zdjęcie: MRiPS Ostrzega przed nową kampanią SMS

Gmina Pierzchnica

MRiPS Ostrzega przed nową kampanią SMS

19

maj

2023

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Zmiana kryterium dochodowego uprawniającego do POPŻ

19

maj

2023

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Obwieszczenie Zarządu Województwa Świętokrzyskiego ...

19

maj

2023

Jednostki

Zakład Komunalny w Pierzchnicy Sp. z o.o.

Punkt Wsparcia Podatnika w Chmielniku

Policja

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Organizacje pozarządowe

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Logo serwisu.

Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Rozlicz PIT w gminie Pierzchnica
Przekaż 1,5% w gminie Pierzchnica

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki PIT Online.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.