Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Strona główna » Aktualności » Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych
w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

W związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia w dniu 13 marca 2020 r. stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o zdrowie mieszkańców oraz pracowników urzędu od 16 marca br. aż do odwołania Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica działa wyłącznie w  trybie wewnętrznym, przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w tut. urzędzie odbywać się będzie zgodnie z podjętym stanowiskiem Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2020 roku, znak ZPOW-571-32/20, a mianowicie:

 1. Przy pomocy poczty tradycyjnej w taki sposób aby do Urzędu Miasta i Gminy Pierzchnica dotarły do dnia 10 kwietnia 2020r. do godziny 15.30 (decyduje data wpływu do urzędu).
 2. Zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. do godziny 15.30) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail urzad@pierzchnica.pl lub za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń). W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

Potwierdzenie doręczenia do Urzędu Miasta i Gminy Pierzchnica przesyłane będzie przez osobę przyjmującą zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mailowy pełnomocnika komitetu lub osoby upoważnianej do zgłaszanie podany w zgłoszeniu.

Informacje dotyczące sposobu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych można uzyskać pod nr tel.:       
41 370 56 03

 

                                                                                                             Burmistrz

                                                                                                  /-/ Stanisław Strąk

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 110 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2020-04-01 08:22:11

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad@pierzchnica.pl

 • black_and_white_photo_travel_influencer_digital315
 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy