Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Młodzież, konferencja, "Smartfon..." czyli KONFERENCJA NA UJK

Strona główna » Aktualności » Młodzież, konferencja, "Smartfon..." czyli KONFERENCJA NA UJK

"Życie jest jak jazda na rowerze,
żeby utrzymać równowagę 
musisz się poruszać naprzód"
                    # Albert Einstein
 
Młodzi ludzie ze Skrzelczyc idą z pełną mocą, odpowiedzialnością, szacunkiem i zaangażowaniem NAPRZÓD. Dali tego wyraz przygotowując i przeprowadzając konferencję dla studentów i zaproszonych gości. Było to  ważne wydarzenie, ze względu chociażby na miejsce realizacji zadania czyli Aula CEART A Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wydział Pedagogiczny i Artystyczny. 
W trakcie spotkania młodzi ludzie opowiadali zebranym gościom o działaniach podejmowanych w trakcie realizacji projektu, o tym czego  się nauczyli, co zyskali, czego doświadczyli oraz stali się EKSPERTAMI w dziedzinie niepisanych praw obowiązujących w Social Media. Jako osoby tworzące klimat konferencji zasłużyli na ogrom BRAW i SZACUNEK za lekkość, otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm.
Dzięki realnemu współtworzeniu projektu młodzież miała możliwość współuczestniczyć, planować i realizować szereg wydarzeń m.in. wyjście i poznanie tajników działania lokalnych instytucji, wyjazd do Parku Trampolin SkyFly, przygotowanie i przeprowadzenie dyskoteki, spotkanie z zagranicznymi wolontariuszami AISEC Polska czy wspólne wyjście do restauracji. Młodzi ludzie uczestniczyli również systematycznie w warsztatach integracyjno - motywacyjnych, podczas których rozwijali swoje kompetencje społeczne, liderskie, osobiste.  Konferencja na UJK była zakończeniem i podsumowaniem działań projektowych.
Młodzież otrzymała możliwość, szansę i wolną przestrzeń do samodzielnego jej zagospodarowania oczywiście przy współudziale dorosłych czyli wychowawców, którzy na co dzień z nimi przebywają i towarzyszą. 
Wszystkie działania były możliwe do zrealizowania dzięki  projektowi "Smartfon w ręce, głowa w trawie - kulturalnie o zabawie" (tytuł również został wybrany przez młodzież poprzez udział w ankiecie utworzonej na FB).
 
Martyna Jamrożek

czytano: 194 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2018-10-23 08:26:29

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad@pierzchnica.pl

 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
 • 14410
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy