Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Miasto i Gmina Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Gmina z potencjałem


Warning: getimagesize(zdjecia/artykuly/sadsad12.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x1709281132/domains/pierzchnica.pl/private_html/sites/Article_1__1.php on line 121

Warning: getimagesize(zdjecia/artykuly/male/sadsad12.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x1709281132/domains/pierzchnica.pl/private_html/sites/Article_1__1.php on line 123

W najbliższą niedzielę (10 listopada) Żółto - Zieloni rozegrają ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Naszym przeciwnikiem będzie Koprzywianka Koprzywnica. Początek spotkania o godz. 13.00. Dla nabywców wejściówek na ten mecz tradycyjnie przygotowano magazyn "Żółto - Zieloni", a także wezmą oni udział w losowaniu nagród ufundowanych przez sponsora tytularnego Klubu, firmę Muszkieter.

Pojedynek grających trenerów
Goście
Koprzywianka to klub, który w ubiegłym roku obchodził 80 rocznicę powstania. Nasi rywale z ostatnich 10 sezonów, 5 spędzili w klasie okręgowej i przed startem rozgrywek zaliczani byli do grona kandydatów do awansu. Grającym szkoleniowcem Koprzywianki jest były ekstraklasowy zawodnik Jacek Kuranty. Niebiesko – biali po bardzo dobrym starcie ostatnio stracili sporo punktów, w ostatnich 5 meczach zdobywając ich tylko 5, jedyne zwycięstwo odnosząc w tym okresie z Nidzicą Dobiesławice, ale za to wysokie aż 8:1. Wszystkie trzy dotychczasowe porażki Koprzywianka poniosła w spotkaniach wyjazdowych (KSZO 1929 II, Gród, Zorza Tempo). Goście mają na kocie 19 punktów, co daje im 5 miejsce.
W zespole gości należy zwrócić uwagę na kilku zawodników ze sporym doświadczeniem. Poza wspomnianym Jackiem Kurantym, to m. in. obrońca Konrad Pyszczek (Siarka, Wisła S., Alit) oraz jego występujący w ataku brat Łukasz (Siarka, Czarni, Juventa). Najlepszym strzelcem gości jest Wojciech Gawroński (6 bramek). Bramki gości będzie strzegł znany naszym zawodnikom z występów w Pacanowie Marcin Reczek, który prawdopodobnie zastąpi ukaranego czerwoną kartką etatowego golkipera Koprzywianki.
Obóz gospodarzy
1 listopada dwudzieste dziewiąte urodziny obchodził Marcin Wojtasiński, 6 listopada natomiast 20 lat skończył Mateusz Frąk. Obu naszym graczom życzymy wszystkiego najlepszego, na boisku i poza nim.
W meczu z zespołem z Koprzywnicy trener Łukasz Kwaśniewski nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za kartki: Wojciecha Kwaśniewskiego, Michała Rajka i ... Łukasza Kwaśniewskiego. Do zespołu po chorobie wraca Marcin Pietrzyk, kontuzję ręki wyleczył już również Bartłomiej Wysocki.
Liczymy na podtrzymanie skuteczności przez Pawła Ramiączka (6 bramek w 4 ostatnich meczach) oraz trafiającego regularnie od początku sezonu, jednakże z delikatną zadyszką w ostatnich meczach, Jakuba Majewskiego. Trudno nie dostrzec problemów ze zdobywaniem goli do przerwy, nie udało nam się to w 3 poprzednich spotkaniach, co sprawia, że fundujemy kibicom nerwowe drugie połowy.
Trener Łukasz Kwaśniewski: Po meczu z Pacanowem możemy być zadowoleni z naszej gry, poza jednym jej aspektem, skutecznością. Po słabszym meczu u siebie z Nidzicą zagraliśmy dobre zawody i zasłużenie zainkasowaliśmy komplet punktów. Drugą pozycję na koniec jesieni mamy zagwarantowaną, ale mecz z drużyną z czołówki, Koprzywianką jest bardzo istotny, bo przed nami przecież jeszcze runda rewanżowa. Chcemy zakończyć ten rok w dobrym stylu i dostarczyć radości naszym kibicom. Na prawdziwe pożegnanie z nimi przyjdzie jeszcze czas w czekającym nas jesiennym deserze z Naprzodem Jędrzejów.
Sponsorem meczu Polanie Muszkieter Pierzchnica – Koprzywianka Koprzywnica jest firma:

Usługi elektryczne

 

 Jerzy Rysiak

 Instalacje elektryczne

w budynkach mieszkalnych, gospodarczych

Pomiary instalacji elektrycznych

i odgromowych

 tel. 600-779-209

 

Zestaw par XIII kolejki:

Polanie Muszkieter

Pierzchnica

Koprzywianka Koprzywnica

:

Wisła Nowy Korczyn

Nidzica

:

Baszta Rytwiany

KSZO 1929 II

:

OKS Opatów

Gród Wiślica

:

Świt Ćmielów

GKS Świniary

:

Agricola Łoniów

Victoria Skalbmierz

:

Zryw Zbigniewice

Zorza Tempo

:

 

08

LIS

2013

1028

razy

czytano

Gmina Pierzchnica

Jednostki

Zakład Komunalny w Pierzchnicy Sp. z o.o.

Punkt Wsparcia Podatnika w Chmielniku

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Organizacje pozarządowe

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Logo serwisu.

Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Rozlicz PIT w gminie Pierzchnica
Przekaż 1,5% w gminie Pierzchnica

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki PIT Online.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.