Samorządowy portal internetowy

Miasto i Gmina Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Efektowne zwycięstwo Żółto - Zielonych

Tylko tydzień sympatycy Polanie Muszkieter musieli czekać na powrót ich drużyny na fotel lidera. W słoneczne niedzielne popołudnie nasi zawodnicy spisali się znakomicie aplikując drużynie GKS Świniary aż 6 bramek, nie tracąc żadnej. Mecz miał jednostronny przebieg i przy lepszej skuteczności mogło być tych goli więcej, lecz trudno było wśród kibiców gospodarzy znaleźć narzekających na końcowy rezultat. Cieszy także stale poprawiająca się frekwencja na trybunach i spotkanie z GKS-em obserwowała już ponad 200 kibiców.

Spotkanie dość szybko ustawiła bramka Pawła Ramiączka, choć już wcześniej w 2. minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał nasz najlepszy strzelec Jakub Majewski. Do przerwy temu ostatniemu udało się jednak strzelić 2 gole i na przerwę schodziliśmy przy bezpiecznym prowadzeniu 3:0. W drugiej połowie ponownie strzelił Paweł Ramiączek oraz Łukasz Bielawski (pierwsze trafienie w naszych barwach) i Dawid Gwarek.

Po meczu wręczono nagrodę Piłkarza Meczu. Otrzymał ją 18-letni pomocnik Marcin Pietrzyk, a wręczającym nagrodę był Poseł na Sejm RP Pan Artur Gierada, który zawitał tego dnia na trybuny przy ul. Lipowej.

Oczywiście, przygotowano także upominki dla kibiców i wśród nabywców wejściówek rozlosowano klubowe kubki. Nagrody dostarczył nasz sponsor tytularny firma Muszkieter oraz Usługi Przewozowe "Marka" Jerzy Kwaśniewski. Słodki poczęstunek dla najmłodszych zapewnił sklep ODIDO, Pierzchnica Rynek 13.

Do biletów dołączono również nowy numer magazynu "Żółto - Zieloni".

Sponsorem meczu była firma:

TRANSPORT OSOBOWO CIĘŻAROWY S C

PIETRZYK WALDEMAR PIETRZYK TOMASZ

tel. 41 353 83 18

Polanie Muszkieter Pierzchnica         6 — 0  GKS Świniary                      NDZ       15:00

1 — 0                    9’ Paweł Ramiączek

2 — 0                    34’ Jakub Majewski

3 — 0                    39’ Jakub Majewski

4 — 0                     68’ Paweł Ramiączek

5 — 0                     72’ Łukasz Bielawski

6 — 0                     85’ Dawid Gwarek

Polanie Muszkieter: Piotr Pietrzyk 7 — Michał Klimek 5,5, Paweł Minda 7, Karol Cielibała 8, Stanisław Dziedzic 7,5 - Michał Rajek  5 (75’ Marcin Wojtasiński 1), Łukasz Kwaśniewski 4,5 (46’ Łukasz Bielawski 4,5), Marcin Pietrzyk 8,5, Łukasz Kmiecik 6 (80’ Jacek Kraska 1) - Paweł Ramiączek 6,5 (70’ Dawid Gwarek 2), Jakub Majewski  6,5

Sędziowie: Dariusz Frydryk, Tomasz Świdunowicz, Łukasz Pedryc