Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Miasto i Gmina Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Gmina z potencjałem

Filtrowanie aktualności

data od

data do

WAŻNE !! Od 1.10.2020 otwarcie filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Chmielniku

Od czwartku, 1 października otwarta zostanie filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Chmielniku, która obsługiwać także będzie mieszkańców gminy Pierzchnica. 

Przypominamy, od 8 września zmieniliśmy sposób załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji i Transportu! Uruchomiliśmy internetowy system umawiania wizyt. Filia działa tylko wyłącznie w oparciu o rejestrację internetową.

Osoby, które będą chciały zarejestrować samochód, będą mogły umówić wizytę przez internet.

Dzięki internetowej rejestracji, wizytę będzie można umówić na 7 dni do przodu.

Co ważne, jedna osoba będzie mogła zarejestrować tylko jeden samochód. Wygenerowane potwierdzenie wizyty należy wziąć ze sobą w dniu wizyty w Starostwie, w formie wydruku, bądź w wersji elektronicznej, np. na urządzeniu mobilnym.

W celu skorzystania z internetowego systemu umawiania wizyt wymagana jest jednorazowa rejestracja na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach https://ustaltermin.powiat.kielce.pl/

Co ważne, rejestrując pojazd telefonicznie bądź przez internet, musimy podać niezbędne do rejestracji informacje: imię i nazwisko, sześć pierwszych cyfr numeru PESEL, numer telefonu, numery tablic rejestracyjnych i cztery ostatnie numery VIN (to 17-cyfrowy numer VIN, który znajduje się na każdym samochodzie oraz w dowodzie rejestracyjnym).

Informujemy także, że nadal można uzyskać informacje pod tymi numerami:

-Referat Praw Jazdy: 41 200 15 41; 41 200 15 42

-Referat Rejestracji Pojazdów: 41 200 15 05; 200 13 00

Dodatkowy telefon dla przedsiębiorców PROWADZĄCYCH TRANSPORT: 41 200 15 16

Regulamin internetowej rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Kielcach.

Rezerwując termin wizyty w Starostwie Powiatowym w Kielcach przyjmuję do wiadomości, że:

 1. Umówiona wizyta w Wydziale Komunikacji i Transportu dotyczy tylko jednej sprawy związanej z Kartami Usług Wydziału np. rejestracja jednego nowego pojazdu zakupionego na terenie kraju, rejestracja jednego pojazdu sprowadzonego z zagranicy, odbiór jednego prawa jazdy itp.
 2. Przy rejestracji wizyty należy podać dane osoby, która będzie dokonywała czynności administracyjnej podczas wizyty w Starostwie, np.  dane pełnomocnika w przypadku posiadania upoważnienia.
 3. Na wyznaczoną godzinę wizyty do Starostwa może się stawić jedynie osoba, której dotyczyła rejestracja wizyty. Wejście osób trzecich (towarzyszących) jest niemożliwe.
 4. Spóźnienie, tzn. stawienie się w Starostwie po upływie wyznaczonej godziny spotkania spowoduje automatyczne anulowanie rezerwacji wizyty, a tym samym brak możliwości dokonania czynności administracyjnej w danym dniu.
 5. Umówienie się na więcej niż jedną wizytę przez jednego klienta w danym dniu nie jest możliwe (dotyczy rejestracji internetowej oraz telefonicznej) .
 6. Umówienie się na więcej niż jedną wizyty przez jednego klienta w danym dniu spowoduje automatyczne anulowanie wyżej wymienionych rezerwacji wizyt, a tym samym brak możliwości dokonania czynności administracyjnych w danym dniu.
 7. Wystąpienie różnic między danymi podawanymi podczas rezerwacji wizyty, a danymi podawanymi w Wydziale Komunikacji i Transportu podczas dokonywania czynności administracyjnej, będzie skutkować anulowaniem rezerwacji wizyty, a tym samym brakiem możliwości dokonania czynności administracyjnej w danym dniu, np. zgłoszenie się z innym pojazdem, niż opisanym w rezerwacji terminu skutkuje anulowaniem rezerwacji wizyty, a tym samym brakiem możliwości dokonania rejestracji w danym dniu.
 8. Przed zarezerwowaniem wizyty należy zapoznać się z wykazem wymaganych dokumentów do realizacji danej sprawy. Wspomniany wykaz znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kielcach –  http://bip.powiat.kielce.pl/jak_zalatwic_sprawe/karty_uslug_i_wzory_kt.html
 9. Grupa “I” (rejestracja pojazdu) jest to grupa dedykowana wyłącznie dla mieszkańców gmin powiatu kieleckiego z wyłączeniem gmin Łopuszno oraz Strawczyn.
 10. Grupa “II” (rejestracja pojazdu oraz odbiór dowodu rejestracyjnego – Filia w Strawczynie) jest to grupa dedykowana wyłącznie dla mieszkańców gmin Łopuszno oraz Strawczyn.
 11. Wybór grupy niezgodnie z miejscem zamieszkania spowoduje automatyczne anulowanie rezerwacji wizyty, a tym samym brak możliwości dokonania czynności administracyjnej w danym dniu.
 12. W przypadku pełnomocnika, wyboru grupy należy dokonać według miejsca zamieszkania osoby, którą reprezentuje.
 13. System internetowej rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Kielcach umożliwia umówienie wizyty maksymalnie 14 dni do przodu. Każdego dnia po północy kalendarz udostępnia kolejny (czternasty) dzień, licząc od daty bieżącej.
 14. System internetowej rezerwacji dla Filii w Strawczynie umożliwia umówienie wizyty maksymalnie 5 dni do przodu. Każdego dnia po północy kalendarz udostępnia kolejny (piąty) dzień, licząc od daty bieżącej.

 

30

WRZ

2020

437

razy

czytano

1144/3725

Gmina Pierzchnica

Najnowsze aktualności

Zdjęcie: UKNF zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i ...

Gmina Pierzchnica

UKNF zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i ...

26

wrz

2023

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia ...

26

wrz

2023

Zdjęcie: XVI Powiatowy Przegląd Zespołów Chóralnych

Gmina Pierzchnica

XVI Powiatowy Przegląd Zespołów Chóralnych

19

wrz

2023

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Kielcach I z dnia 15 ...

18

wrz

2023

Zdjęcie: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza zespoły ...

Gmina Pierzchnica

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza zespoły ...

18

wrz

2023

Zdjęcie: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza twórców ...

Gmina Pierzchnica

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza twórców ...

18

wrz

2023

Jednostki

Zakład Komunalny w Pierzchnicy Sp. z o.o.

Punkt Wsparcia Podatnika w Chmielniku

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Organizacje pozarządowe

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Logo serwisu.

Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Rozlicz PIT w gminie Pierzchnica
Przekaż 1,5% w gminie Pierzchnica

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki PIT Online.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.