Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Piknikowa sobota z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej

Strona główna » Aktualności » Piknikowa sobota z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej

Uczestnicy projektu „Centrum Usług – Współpraca na rzecz społeczności lokalnej” mieli możliwość spotkania i zintegrowania się na I Integracyjnym Pikniku Rodzinnym, który odbył się 28 września 2019 roku.  Wszyscy, wspólnie spotkaliśmy się w Bazie Zbożowej w Kielcach, która oddała nam swoją alternatywną i niecodzienną przestrzeń. Organizatorem Pikniku było Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach, które stanęło na wysokości zadania i zrealizowało je na wysokim poziomie.

            Atrakcji nie brakowało, były dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, wspólne gry, zabawy, warsztaty bębniarskie, ekologiczno – plastyczno – kreatywne, aktorskie oraz wspólne tańczenie belgijki, które okazało się dużym wyzwaniem fizycznym:). Był również punkt malowania twarzy, stolik z grami planszowymi, strefa dla sportowców. Uczestnicy mogli również porozmawiać z zagranicznymi gośćmi oraz dowiedzieć się o ich zainteresowaniach, powodach pobytu w Kielcach oraz nauczyć się wspólnie z nimi żonglować piłeczkami:). Każdy mógł skorzystać z atrakcji, która najbardziej była mu bliska. Był to również czas na spotkanie, rozmowę, poznanie się, zawiązanie nowych znajomości. Tym samym, można było odpocząć i skosztować gorącej herbaty oraz aromatycznej kawy.

             Podsumowując, należy dostrzec, że warto chcieć zaangażować się w szereg propozycji jakie są przygotowywane dla mieszkańców. Można, nie tylko nietuzinkowo, kreatywnie i przyjemnie spędzić czas, ale również poznać własnych sąsiadów, zintegrować się i dać sobie szansę na wyjście poza codzienność spędzania wolnego czasu. A być może, w niedalekiej przyszłości uczestnicy projektu staną się realizatorami działań dla własnej społeczności? Oby tak się stało:).

            Warto wspomnieć, że Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pierzchnicy jest jednym z partnerów w/w projektu, a tym samym daje szansę i możliwość uczestniczenia w realizowanych działaniach.

            Zapraszamy do angażowania się i uczestniczenia w kolejnych proponowanych przedsięwzięciach!

 

                                                           Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pierzchnicy

czytano: 196 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2019-09-30 14:03:45

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad@pierzchnica.pl

 • black_and_white_photo_travel_influencer_digital315
 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy