Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Bądź dobra, bądź ważna dla … siebie

Strona główna » Aktualności » Bądź dobra, bądź ważna dla … siebie

Bądź dla...siebie

 

            Bądź dobra, bądź ważna dla … siebie pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie Grupy Wsparcia, która zawiązała się w maju bieżącego roku w ramach działań „Centrum Usług – Współpraca na rzecz społeczności lokalnej”.

            Jedną z głównych form pracy były ćwiczenia warsztatowe. Uczestniczki skupiały się na tym co dzieje się „tu i teraz”. Pracowały nad zagadnieniami związanymi z pełnieniem różnych ról społecznych, jak się w nich czują, czy spełniają się w nich, które są dla nich trudne, a które przyjemne. Była chwila na refleksję dotyczącą „ co jest we mnie dobre, cenne”oraz na to, aby każda udzieliła takiej informacji współuczestniczkom. Wszystkie ćwiczenia przeplatane były wspólnymi rozmowami, przekazywaniem własnych doświadczeń, wypowiedziami, radami, pomysłami.

            Jako prowadząca mogę podsumować, że to spotkanie było ważne i wyjątkowe. Ważne, bo niecodziennie można obserwować i doświadczać, a przy tym uczestniczyć w delikatnych i subtelnych zmianach jakie pojawiają się w drugim człowieku. A wyjątkowe bo pojawiło się „czuję się...”, „mam obawy...”, „udało mi się zrobić...”, „jestem...”. A wszystko połączone było z dużą dawką radości i  uśmiechu.

 

Martyna Jamrożek

 

           

Działanie realizowane jest przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pierzchnicy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 we współpracy z liderem -  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach.

 

czytano: 187 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2019-08-29 09:50:05

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad@pierzchnica.pl

 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
 • 14410
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy