Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Wspomnienia po Mamy Talenty 26-015

Strona główna » Aktualności » Wspomnienia po Mamy Talenty 26-015

Pozostały nam już tylko wspomnienia, dobre wspomnienia z kolejnego przeglądu Mamy Talenty 26-015. 
Przedsięwzięcie odbyło się w sali kominkowej zaprzyjaźnionego Domu Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnicy.  W trakcie wydarzenia prezentowali się mieszkańcy - pasjonaci miasta i gminy Pierzchnica, podopieczni WTZ Osiny, DS im. Sue Ryder, świetlic AKTYWATOR oraz uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Drugni. Na wystawach stolikowych można było podziwiać prace z plasteliny wykonane przez jednego z najmłodszych z uczestników oraz  dzieła z gliny, drewna, szydełkowe, rzeźby, płaskorzeźby, rysunki, gobeliny,kolorowe i niesamowicie przyjemne w dotyku przytulanki dla najmłodszych. Można było również poczuć zapach naturalnych, zbieranych na naszych terenach ziół oraz posmakować wyjątkowej herbaty, której urokliwy aromat i wyjątkowy zapach unosił się w powietrzu przez cały czas trwania przeglądu.
Na scenie prezentowały się osoby śpiewające, tańczące, grające na różnych instrumentach muzycznych, były występy solo i urzekające duety oraz grupy.
W trakcie wydarzenia znalazła się również przestrzeń na to, aby każdy uczestnik oraz widz zaprezentował swój ukryty talent taneczny bowiem wszyscy zostali zaproszeni do wykonania wspólnego tańca "Kaczuszki".
W całość wydarzenia niezmiennie angażowała się młodzież, która m.in. brała udział w prezentowaniu swoich talentów i pasji, współprowadziła przegląd, zaangażowała się w przygotowanie oraz dekorację sali kominkowej.
W oczekiwaniu na kolejne Mamy Talenty 26-015, podsumowaniem tegorocznej edycji niech będą słowa prymasa St. Wyszyńskiego "Z drobiazgów życiowych, wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka". 

czytano: 253 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2019-02-20 08:15:29

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Miasta i Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad@pierzchnica.pl

 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
 • 14410
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy