Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

VII Turniej Sylwestrowy

Strona główna » Aktualności » VII Turniej Sylwestrowy

W dniu 30 grudnia 2017r. na obiekcie „Moje boisko Orlik 2012” odbył się VII Turniej Sylwestrowy im. Wójta Gminy Pierzchnica Pana Stanisława Strąka . Udział w imprezie sportowej wzięło 7 druzyn, które rywalizowały ze soba w systemie Każdy z Każdym. Mecze rozgrywane były w czasie 25 minut (2x!2 minuta przerwy) .Drużyny jakie brały udział: Młodzi Gniewni, 4 Fun, Sami Swoi, WM Team , Adrenalina, Zryw Betlejem, Orion

Turniej został zorganizowany dzięki współpracy z Dyrektor Zespołu Szkół w Pierzchnicy Panią Bożena Petrus, Wójtem Gminy Pierzchnica Panem Stanisławem Strąkiem ,który objął patronat nad turniejem .Gorące podziękowania należą się Panu Maćkowi Poczętemu oraz Michałowi Stawiakowi właścicielom Sklepu sportowemu Soccer City z Kielc,  którzy bardzo chętnie wsparli finansowo budżet turnieju oraz ufundowali Nagrody indywidualne dla wyróżnionych zawodników  Nad sprawnym przebiegiem turnieju oraz sędziowaniem meczy czuwali Paweł ślusarczyk i Przemysław Paluch nasi animatorzy sportu., którym pomimo siarczystego mrozu nie brakowało chęci do prowadzenia arbitrażu.

Tabela i zestawienie drużyn po fazie grupowej.

Tabela finałowa:

 1. Młodzi Gniewni
 2. Sami Swoi
 3. 4 Fun
 4. Orion
 5. WM Team
 6. Zryw Betlejem
 7. Adrenalina

Zostali wybrani również wyróżniający się zawodnicy:

Najlepszy zawodnik: Gilewski Karol - Młodzi Gniewni

Najlepszy bramkarz Wojciech Strójwąs- Zryw Betlejem

Najlepszy strzelec Majewski Jakub- Młodzi Gniewni

Siódmy  już rozegrany Turniej Sylwestrowy cieszył się dużym zainteresowaniem . Zgłaszające się drużyny dzięki swoim ambicjom i zaangażowaniu w mecze postawiły go na wysokim poziomie coraz mniej widoczne są różnice miedzy drużynami. Większość meczy kończyło się różnicą jednej bramki. Cieszy fakt mieszania się zawodników miedzy drużynami i pojawiające się nowe drużyny i twarze. To bardzo cieszy, że można skupić w jednym czasie tyle osób które chcą spędzić aktywnie koniec Roku i pożegnać go na sportowo.

Już czekamy na wakacje by znów można było w tak zacnym gronie spędzić wakacje i cieszyć się letnią rywalizacją sportową.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Jakub Majewski

 

czytano: 386 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2018-01-08 08:55:23

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad.gminy@pierzchnica.pl

 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
 • 14410
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy