Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Dwie kategorie i dwa WIELKIE ZWYCIĘSTWA

Strona główna » Aktualności » Dwie kategorie i dwa WIELKIE ZWYCIĘSTWA

Zwycięstwo, sukces czy triumf to dokonania, o których warto mówić, ale niestety nie da się dokładnie opisać tego, co czuje prawdziwy champion.  Takie emocje potrafi zapewne wymienić każdy, kto tworzył dwie wspaniałe drużyny ze Skrzelczyc. Chłopcy w kategorii 11-13 lat oraz 14-16 lat walczyli w pełni poświęcenia, siły walki i niesamowitej organizacji, by stoczyć ostateczną walkę o puchar.

Dnia 21.10.2017r. o godzinie 11.00 przy jednym z kieleckich klubów, dokładnie na ulicy Oboźnej  odbył się finał Ligi Wolnych Stref, który co roku przysparza wielu emocji wychowankom, wychowawcom i wszystkim fanom przedsięwzięcia. Choć pierwsze kroki na finałowej murawie okazały się być trudne i nie takie,  jakie oczekiwaliśmy, to później szło już coraz lepiej- zbliżaliśmy się do upragnionego zwycięstwa. Młodsza, jak i starsza drużyna widząc cel, o nazwie MISTRZOWIE, pokonali rywali w pięknej walce fair play, nie dając złudzeń o niesłuszności wyniku.

Dzieląc z Wami sukces, jesteśmy dumni i cieszymy się, że mamy podwójnych MISTRZÓW w naszych zastępach. Wiedzcie, że dla Nas byliście najlepsi już na początku drogi, kiedy obserwowaliśmy Waszą organizację, pasję, zaangażowanie i siłę w to, co wierzycie. Wiemy, że dla Was to „norma”, ale dla nas, to potwierdzenie, że praca z wami to przyjemność.

Skład starszy: Dawid Tarka, Adam Zychowicz, Kamil Miszczyk, Filip Idzik, Jakub Krawiec, Oskar Moskwa, Jakub Pasternak, Przemek Fejdasz.

Skład młodszy: Dawid Bednarski, Adrian Markiewicz, Wiktor Harabin, Dominik Pasternak, Kacper Moskwa, Adrian Moskwa.

Dziękujemy i gratulujemy,

Wychowawcy ze Skrzelczyc

czytano: 401 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2017-10-26 08:12:59

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad.gminy@pierzchnica.pl

 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
 • 14410
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy