
Gmina Pierzchnica
19.04.2021r. - zbiórka odpadów wielkogabarytowych ...
9
kwi
2021
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta i Gminy Pierzchnica. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Maturzyści już po pierwszych obowiązkowych egzaminach. Język polski i matematyka to zawsze duży stres. Jak poradzili sobie absolwenci szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski, przekonamy się za kilka tygodni.
W tym roku do matury przystąpiło 327 uczniów, którzy niemal do końca czerwca będą zmagali się z pytaniami egzaminacyjnymi. Matury wszak dopiero wystartowały. Przed zdającymi jeszcze egzaminy z pozostałych przedmiotów.
W Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie do matury przystąpiło 165 uczniów, co stanowi 100 procent absolwentów, którzy ukończyli szkołę.
W Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie maturę zdają 63 osoby (82 procent, które ukończyły szkołę).
W Zespole Szkół w Żarkach do egzaminu maturalnego przystąpiło 99 uczniów, w tym 36 – w Liceum Ogólnokształcącym (97 procent kończących szkołę) i 63 w Technikum (84 procent kończących szkołę).
Przypomnijmy, że w tym roku matury mają szczególną „oprawę”. Szkoły podjęły wyjątkowe środki ostrożności, związane z epidemią koronawirusa. Stosowane są zabezpieczenia dotyczących osób biorących udział w przeprowadzaniu egzaminów, zastosowano również wyjątkowe środki bezpieczeństwa osobistego dla wszystkich zdających, a także środki bezpieczeństwa związane z organizacją przestrzeni budynków i pomieszczeń. W przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem przewidziane są specjalne procedury.
Szkoły działają na podstawie wewnątrzszkolnych instrukcji przygotowań, organizacji i przeprowadzenia egzaminu maturalnego, opartego o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Gmina Pierzchnica
9
kwi
2021
Więcej
Gmina Pierzchnica
8
kwi
2021
Więcej
Gmina Pierzchnica
8
kwi
2021
Więcej
Gmina Pierzchnica
7
kwi
2021
Więcej
Gmina Pierzchnica
7
kwi
2021
Więcej
Gmina Pierzchnica
6
kwi
2021
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.