Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Miasto i Gmina Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Gmina z potencjałem

Filtrowanie aktualności

data od

data do

PRZYŁĄCZ SIĘ DO DRUŻYNY „MIŚKA ZDZIŚKA”

Dziś będzie trochę nietypowo, bo o wspólnym pomaganiu osobom niepełnosprawnym. O tym, jak my mieszkańcy województwa świętokrzyskiego możemy pomóc osobom, które naprawdę tej pomocy potrzebują. Czasem, by komuś pomóc, nie potrzeba wiele – nie musisz być milionerem, nie musisz poświęcać na to całego swojego wolnego czasu. Bo najczęściej ta pomoc składa się z ciągu małych uczynków, z drobnych cegiełek, które dołożyć może każdy z nas. Nie chodzi bowiem o wielkość pomocy, ale o liczbę osób pomagających, dzięki którym niemożliwe staje się możliwym.

To nie jest tak, że skoro na pomoc niejednokrotnie potrzeba dziesiątek lub nawet setek tysięcy złotych, to jest to „porywanie się z motyką na słońce”. Gdyby tak było, to żadnemu z podopiecznych Fundacji Miśka Zdziśka nie udałoby się pomóc. A udało się już niejeden raz. Przykład? Rok 2013, pani Joanna, matka trójki dzieci i mieszkanka jednej z podkieleckich wsi, otrzymuje protezę nogi wartą 80 tys. zł.  Fundacja Miśka Zdziśka potrzebowała zaledwie sześciu tygodni na zebranie potrzebnej kwoty. Cud? Tak. Bo to właśnie zwyczajni ludzie czynią rzeczy nadzwyczajne.

  Jesteś Prezesem, Dyrektorem, pracownikiem szkoły, przedszkola, firmy bądź instytucji i chcesz przyłączyć się do akcji?  Wystarczy, że pobierzesz dokumenty zamieszczone na stronie fundacji www.blekitnypromyknadziei.pl, wypełnisz, podpiszesz i odeślesz w formie papierowej na adres fundacji tj. ul. Armii Krajowej 9 28-300 Jędrzejów , albo prześlesz scan na adres biuro@blekitnypromyknadziei.pl i możesz zacząć zbierać.

Miliony nakrętek różnego typu po napojach, kawach, płynach jest wyrzucanych na co dzień do koszy. Są to bezpowrotnie utracone nakrętki  które mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym. Zacznij zbierać nakrętki dla Nas i POMAGAJ. Aby zebrane nakrętki nie ograniczały waszej przestrzeni, fundacja podpisała umowę z firmą kurierską, która co dziennie obsługuje  naszych zbieraczy. Nie czekaj, przyłącz się już dziś do Nakrętkowych Maniaków. Pamiętaj, że każda zebrana plastikowa nakrętka jest na wagę złota i wywołuje radość na ustach tych którym niesiemy pomoc.

Uwaga! Już od 1 września uruchamiamy specjalny ranking, który będzie na bieżąco pokazywał ilość zebranych kilogramów drogocennego surowca. Za najlepszy wynik 18 grudnia 2015 roku Prezes Fundacji Pan Dariusz Lisowski wręczy trzy „Bezcenne Dary” dające świadectwo wdzięczności za trud jaki włożono w naszą Akcję.

  „Nastała Mania Nakrętek Zbierania” pod tym hasłem rozpoczynamy nową Akcję, której zadaniem jest nieść POMOC osobom niepełnosprawnym i spełnianie ich marzeń zgodnie z celami statutowymi naszej Fundacji. W akcje Fundacji zaangażowały się już znane osoby i organizacje związane z naszym regionem, jak choćby Andrzej Piaseczny czy też Korona Kielce. W takie działania może się włączyć tak naprawdę każdy z nas, do czego w tym miejscu gorąco zachęcamy.

Wszystkich informacji o akcji udzieli Prezes Fundacji Miśka Zdziska Dariusz Lisowski

tel:502 798 558 emai: prezes@blekitnypromyknadziei.pl

 

02

WRZ

2015

1470

razy

czytano

2626/4043

Gmina Pierzchnica

Najnowsze aktualności

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 94/2024

22

lip

2024

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Komunikat meteorologiczny z godz. 10:11 dnia 22.07.2024

22

lip

2024

Zdjęcie: Święto Pierzchnicy 2024 !

Gmina Pierzchnica

Święto Pierzchnicy 2024 !

22

lip

2024

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH ...

22

lip

2024

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ...

19

lip

2024

Logo serwisu.

Gmina Pierzchnica

Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów

19

lip

2024

Jednostki

Zakład Komunalny w Pierzchnicy Sp. z o.o.

Punkt Wsparcia Podatnika w Chmielniku

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Organizacje pozarządowe

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Logo serwisu.

Pierzchnica

Gmina z potencjałem

Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Zdjęcie: Galeria Gmina Pierzchnica.
Rozlicz PIT w gminie Pierzchnica
Przekaż 1,5% w gminie Pierzchnica

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki PIT Online.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.