Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Niezwykły dzień, niezwykłych kobiet czyli … Dzień Kobiet z CAL – em.

Strona główna » Aktualności » Niezwykły dzień, niezwykłych kobiet czyli … Dzień Kobiet z CAL – em.

I nastał pamiętny dzień 08 marca 2017 roku.

Dzięki zaproszonym gościom wszystkie Panie,  obecne w Centrum Aktywności Lokalnej w Skrzelczycach,  mogły w tym dniu poczuć się wyjątkowo. A to,  za sprawą różnych, ciekawych przedsięwzięć. Należy wymienić m.in. warsztaty „Zrób sobie kosmetyk”, w trakcie których Panie miały możliwość zaobserwowania jak,  z ogólnie dostępnych produktów,  można przygotować kawowy peeling do ciała czy aromatyczny balsam do rąk. Odbyła się również prezentacja szerokiej gamy produktów wytwarzanych na bazie aloesu. Dzięki temu pokazowi,  wszyscy obecni na spotkaniu,  mogli spróbować soku z miąższu aloesowego czy  suplementów diety. Chętne i odważne Panie,  otrzymały również możliwość  skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i dłonie.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się biomasa że, wykonywane w dyskretnej atmosferze, przy dźwięku muzyki relaksacyjnej i kojących, aromatycznych  zapachach.  Oczywiście nie zabrakło pysznego tortu, licznych ciast oraz wielu smakołyków.

I niby był to zwykły dzień, a jednak dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, okazał się  dniem niepowtarzalnym i  nietuzinkowym.   Warto zaznaczyć, że gdyby podczas tego naszego  kobiecego  święta  zabrakło mężczyzn, nie byłoby ono tak uroczyste i wyjątkowe. Dlatego w imieniu wszystkich Pań obecnych na CAL-owym Dniu Kobiet w Skrzelczycach dziękujemy Wam Panowie za Waszą obecność, zaangażowanie, dobre słowa skierowane do nas oraz oczywiście za kwiaty.

Martyna Jamrożek

Centrum Aktywności Lokalnej w Skrzelczycach

czytano: 833 razy

autor: pierzchnica.pl

data dodania: 2017-03-10 07:50:47

Linki
 • Agro-Market Internetowa Gielda Rolna
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • 20-lat. Świętokrzyskie to my
 • NEXT JOBS
 • Gmina Pierzchnica w liczbach

Urząd Gminy Pierzchnica
ul. Urzędnicza 6, 26-015 Pierzchnica

tel.: (41) 353 80 46
e-mail: urzad.gminy@pierzchnica.pl

 • harmonogram_zbiorki_odpadow
 • dozynki_gminne_2015658
 • Beztytulu_1
 • 5556
 • 4529
 • 37072
Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks. Wszystko to oferuje gmina Pierzchnica na terenie której znajdują się liczne pomniki przyrody, akweny wodne, bogactwa naturalne, a także obiekty historyczne. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy